Wiki Świata Dysku
13 Postów
Nanaki
SZWED87
Błękitny Kruk006
DKK

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 11/27/2017

Witaj w Dyskusjach!

Dyskusje to miejsce, w którym możesz rozmawiać na swój ulubiony temat, dzielić się wiadomościami oraz pomysłami, snuć teorie i poznawać innych fanów. Zawartość twojego Forum została przekształcona w posty Dyskusji, więc nic nie zginęło.

Żeby dowiedzieć się, co jeszcze możesz tutaj znaleźć, zobacz http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Dyskusje.

Jeżeli jesteś administratorem tej społeczności, poznaj szczegóły jak dostosować stronę Dyskusji i dodać zasady dla innych współtwórców: http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Narz%C4%99dzia_do_moderowania_Dyskusji

Miłej zabawy!
0 0
• 6/19/2016

Artykuł na medal

Tutaj możesz zgłaszać swoje propozycje do Artykułu na medal. Zgłaszana strona powinna zawierać jak najwięcej informacji na dany temat i mieć więcej niż dwa zdania. Dobrym przykładem jest nasz pierwszy anm - Panna Flitworth. Amn będziemy zmieniać raz na miesiąc (przynajmniej na razie).
0 1
• 6/13/2016

Propozycje do ''Czy wiesz...''

Na stronie głównej mamy box z Czy wiesz.... Jeśli masz swoją propozycję co tam zamieścić, to daj znać tutaj. Pamiętaj tylko, że odpowiedź musi się znajdować w jakimś artykule.
0 0
• 5/29/2016

Rasy

Czy antropomorficzna personifikacja to rasa?
0 5
• 10/28/2015

Ulubione cytaty

Dzielcie się swoimi ulubionymi cytatami.
Morderstwo w Ankh-Morpork zdarzało się raczej rzadko, ale było wiele samobójstw. Zapuszczać się nocą w zaułki na Mrokach to samobójstwo. Poprosić o małego drinka w barze dla krasnoludów to samobójstwo. Powiedzieć "Masz kamienie we łbie" do trolla to samobójstwo. Łatwo jest popełnić samobójstwo w Ankh-Morpork, jeśli się nie uważa. - jeden z przypisów w Zbrojnych. :D
0 2
• 10/8/2015

Kategoryzacja

Proponuję, aby tak jak na Wikipedii do tak ogólnych kategorii, jak np. Postacie, nie wrzucać artykułów tylko same podkategorie.
0 0
• 10/6/2015

Przypisy

Czy wzorem Wikipedii i Wiedźmińskiej Wiki podpieramy nasze treści przypisami?
0 0
• 10/2/2015

Klimatyczne stanowiska

Zaglądając na różne wikie zauważyłem, że na niektórych nazwy stanowisk, np. admina, mają własne klimatyczne nazwy związane z tematyką danej strony. Czy i tutaj coś takiego zrobimy?
0 0
• 10/2/2015

Informacje o ulicach

Mam taką propozycję, aby informacje o ulicach zamiast umieszczać w osobnych artykułach, wstawiać do odpowiednich działów w hasłach o miastach, w których się znajdują. Dzięki temu łatwiej można będzie znaleźć o nich informacje i nasza encyklopedia zyska na przejrzystości.
0 0
• 10/30/2015

Organizacja pracy

Z grubsza przejrzałem Wiki Świata Dysku i, ze smutkiem, zauważyłem, że teoretycznie encyklopedia jest duża (blisko 600 stron), w praktyce jednak nie jeden artykuł ogranicza się jedynie do czegoś takiego: Nazwa hasła- i w najlepszym wypadku do infoboksu. Z drugiej strony zauważyłem, że kilka osób próbuje (próbowało?) coś tutaj zrobić, może więc warto byłoby jakoś zorganizować pracę? Jeżeli macie jakieś pomysły napiszcie tutaj.
Jeśli o mnie chodzi, to wydaje mi się, że na początek powinniśmy zrobić listę artykułów wymagających natychmiastowej akcji pierwszej pomocy (jak np. Bibliotekarz) i każdy będzie się zgłaszał do konkretnego hasła. W przypadku obszerniejszych tematów nie trzeba od razu pisać wszystkiego, na razie wystarczy kilka zdań. W ten sposób będziemy mogli ubiegać się o różne rodzaje reklam oferowanych przez Wikię i zacząć zdobywać nowych współpracowników.
0 0
• 9/29/2015

Tylko dla zalogowanych?

JSSnippetsStack.push({dependencies:["/extensions/wikia/AjaxPoll/css/AjaxPoll.scss","/extensions/wikia/AjaxPoll/js/AjaxPoll.js"],callback:function(json){AjaxPoll.init(json)},id:"AjaxPoll.init"})Czy Wiki Świata Dysku powinni współtworzyć tylko zarejestrowani użytkownicy?  Tak 0 Nie 0 Ankieta stworzona dnia wrz 29, 2015, o godzinie 13:15.Oddanych głosów: 0 Proszę czekać, trwa zapisywanie głosu...
0 0
• 7/19/2015

Który cykl najbardziej lubicie?

Który cykl najbardziej lubicie? Ja o Straży.
0 1
• 7/19/2015

Strona główna

Macie może jakieś pomysły na wygląd naszej strony głównej?
0 6